Saçları Gür Göstermenin Yolları

Saçlar kadınların olduğu kadar erkeklerinde en değerli aksesuarlarıdır. Sağlıklı görünen bakımlı saçlara sahip olmanın yanı sıra özellikle daha az saçlara sahip olanlar gür saçlara da sahip olmayı arzu ediyor. Saçları gür göstermek için uygulanacak olan bazı hacim hileleri ise özellikle bayanlar tarafından oldukça tercih ediliyor.

kışın saç bakımı

Saçları gür göstermek için uygulanan hilelerden en önemlisi ise öne doğru saçların atılarak saçları bu şekilde taramadır. Saçlar öne doğru atılı iken jöle ya da saç spreyinizi uyguladığınızda daha kalıcı bir tercihe de yer açmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Saçları gür göstermenin bir diğer yolu ise saçlara saçlarınız henüz ıslakken öne doğru eğerek bu şekilde kurulama işlemine yer vermektir. Bu arada fön çekimine de yer vererek saçınızın son derece hoş ve oldukça hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

İnce Telliler İçin Saç Yıkama Önerisi

İnce telli saçlara sahip olanlar yıkama sırasında ve sonrasında saçların karışmasında her daim şikâyet ederler. Bu durum ile baş etmek ve saçların karışmasını önlemek için ise yapmanız gereken basit yöntemler bulunuyor. Bu uygulamalar arasından yer açan saç yıkama yöntemi ise kesin çözüm sunuyor. Saç yıkama sırasında ilk başta saç kremini uygulamak ve sonrasında saçlara şampuan uygulama saçların karışmasına engel olan bir yöntemdir. Yıkama sonrasında krem uygulamasına yer açarak daha kolay taranmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir