Diş Beyazlatma Fiyatları

Estetik diş görünümü kazanmak isteyen kişiler için diş beyazlatma işlemleri yapılmaktadır. Diş beyazlatma alanında hizmet veren firmamız son teknoloji cihazları kullanarak hastalarının dilediği görünümü onlara sunmaktadır. Sitemiz https://www.dentaliva.com/dis-beyazlatma  içerisinde bu konu ve hizmetler kapsamlı bir şekilde anlatılmaktadır. Diş beyazlatma fiyatları yapılan işleme ve hastaya göre değişmektedir.

Profesyonel bakım ve temizlik ile beraber diş beyazlığı da kısa süre içerisinde oluşmaktadır. Bu işlemler özel diş beyazlatma yöntemleri uygulanarak yapılmaktadır. Diş beyazlatma fiyatları uzman hekimlerin hizmetlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu açıdan firmamız Dentaliva profesyonel tedavi uygulamaları yapmaktadır.

Dentaliva diş hekiminize danışarak ne derecede bir beyazlık istediğinizi söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda diş rengi uyumu ile doğal bir beyazlık elde edilmektedir. Diş hekimi tarafından renk oranı belirlenmektedir. Uzun süre dayanıklılık göstermesi için sigara ve kafein tüketiminden kaçınılmalıdır. Aynı zamanda dişlerde beyazlık olup olmadığı anlaşılmaması için doğal bir renk tonu belirlenmelidir.

Diş Beyazlatma İşlemleri Nedir?

Diş beyazlatma işlemleri günümüzde yaygın olan işlemlerden biridir. Diş beyazlatma işlemi yaptıran kişiler hayal ettikleri bakımlı diş görünümüne sahip olmaktadır. Aynı zamanda estetik gülüş tasarımı içerisinde de diş beyazlatma işlemleri yer almaktadır. Dentaliva renk değişiklik tipi beyazlatmanın ötesine geçmektedir. Aynı zamanda Dentaliva tarafından yapılan diş temizliği ile daha sağlıklı bir beyazlatma işlemi elde edilir.

Dentaliva olarak diş bakımına özen göstermekteyiz. Bunun için kullandığımız cihazlar son teknoloji ve ürünler yüksek kalitede seçilmektedir. Diş beyazlatma işlemleri zaman içerisinde dişlerinde renk değişimi meydana gelen kişilere yapılmaktadır. Üstelik bu işlemler kapsamında daha sağlıklı ve bakımlı bir diş görünümü elde edilir.

Dentaliva olarak diş sağlığının ötesinde faaliyet göstermekteyiz. Diş beyazlatma işlemi ne kadar sürer gibi sorulara karşılık olarak 30 dakika ila 45 dakika arasında uygulama yapılmaktadır. Bu süre içerisinde hasta sabit kalmaktadır. Diş beyazlatma işlemi sonrası hastalar günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Diş beyazlatma işlemi dişlerin parlak görünüm kazanmasını sağlar.

Dişlerde Sarı Renk Neden Oluşur?

Dişlerde sarı renk oluşumlarının temel sebebi çay, kahve, sigara ve şekerli besinlerdir. Asitli içeceklerin sıkça tüketilmesi de dişlerde aşınmaya ve renk değişimlerine neden olur. Renk değişiminin bir diğer sebebi ise yetersiz hijyen ve bakımdır.

Hastaların diş fırçalamasını aksatması da zaman içerisinde ağızda bakteri oluşumuna ve iltihaplanmaya yol açar. Bu gibi durumlarda dişlerde renk değişimleri oluşmaya başlar. Sarı renk oluşumlarında gıda boyaları da etkilidir. Diş yüzeyine dışardan etki eden her bir yapay malzeme ve besin dişlerin aşınmasına yol açmaktadır.

Diş Beyazlatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Diş beyazlatma işlemleri için ilk olarak hastalar Dentaliva adresini ziyaret etmektedir. Yapılan ön muayene sonunda hasarlı olan dişler tedavi edilir. Özellikle diş köklerinin ve altyapısının sağlam olması diş beyazlatma işlemlerinde herhangi bir ağrı oluşumunu engellemektedir. Bu nedenle hem iç hem de dış beyazlatma yöntemleri için ilk olarak ön muayene ve tedaviler yapılmaktadır.

Beyazlatma işlemi öncesinde dişlerin bakımlı ve temiz olması da önem taşır. Bu nedenle diş taşı temizliği ve ağız içi hijyeni sağlanır. Diş beyazlatma işlemleri sorunsuz ve ağrısız yapılmaktadır. Diş beyazlatma işlemleri öncesinde ağız içi enfeksiyon durumları tedavi edilmektedir. Böylelikle beyazlatma işleminin etkisi çok daha uzun sürmektedir. Hastanın kendisini iyi hissetmesi de önemli etkenler arasındadır.

Dişlerin yüzeyine sürülen malzeme ile mavi ışık verilmektedir. Bu şekilde hasta 30 dakika ile 45 dakika arasında beklemektedir. Ardından yüzey temizliği yapılır. Beyaz diş görünümü oluşmaya başlar. Renk değişimlerinin tamamı bu şekilde tedavi edilir. Aynı zamanda estetik diş görünümü kazanmak isteyen kişiler her yıl bu işlemi tekrarlamaktadır.

Diş Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir?

Diş beyazlatma yöntemleri arasında uygulanan malzemeler farklılık göstermektedir. Bu alanda lekelerin giderilmesi ve diş aralarının çürüklerden tamamen arındırılması da önem taşır. Aynı şekilde diş beyazlatma yöntemleri fiziksel ve kimyasal parçalanmalara karşı dayanıklılık göstermektedir. Dişlerin beyazlatma oranı diş hekimi ile hasta arasında belirlenmektedir.

Diş Beyazlatmanın Avantajları Nelerdir?

Diş beyazlatma işlemleri daha estetik ve sağlıklı bir diş görünümü sunmaktadır. Aynı zamanda hastalar bu şekilde hayal ettikleri görünümü elde etmektedir. Diş beyazlatma işlemleri kısa süren uygulama ile tamamlanır.

Aynı zamanda ideal diş rengi de elde edilir. Sosyal hayatında ve iş hayatında dişlerinin renk değişiminden rahatsız olan ve özgüven eksikliği yaşayan kişiler de bu şekilde kendilerini çok daha iyi hissetmeye başlamaktadır.

Diş Beyazlatma İşlemi Sonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sağlıklı ve doğal bir görünüm için ton ton açılma yapılmalıdır. Böylelikle istenen doğal ve beyaz diş görünümü elde edilir. Dişlerin yüzeyinde ve alt kısımlarında bulunan lekeler de temizlenerek beyazlatma işlemi yapılır.

Beyazlatma işlemi sonunda hasta ağız içi hijyenine ve bakımına özen göstermelidir. Günde iki kere fırçalama yapılmalıdır. Aynı zamanda ip kullanımına da özen gösterilmelidir. Ağız bakım suları ya da tuzlu su ile gargara yapılmaktadır.

Diş Beyazlatma İşlemleri Kimlere Yapılır?

Diş beyazlatma işlemleri sarı renk dişlere sahip olan ve dişlerinde lekelenmeler meydana gelen hastalara uygulanmaktadır. Diş beyazlatma işlemleri ile beraber sağlıklı bir diş görünümü kazanılır. Aynı zamanda özgüven eksikliği hisseden kişiler için de tavsiye edilen işlemlerden biridir. Diş beyazlatma işlemleri herkese yapılan bir uygulamadır. Daha fazla bilgiye dentaliva.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir