Küçük Mekanlarda Depolama Çözümleri

Küçük mekanlarda yaşayanlar bu alanlarda yapılacak olan dekorasyonun oldukça güç olduğunu bilirler. Hem dekorasyon yapıp ideal bir mekân yaratmak hem de bu alan içinde saklama çözümlerini bularak dağınıklığın önüne geçmek bir hayli güç olabiliyor.

balkon dekorasyonu

Küçük mekanlarda yaşayanların dağınıklığı toparlayacak olan depolama alanlarına ihtiyaçları vardır. Bu depolama ihtiyaçları için edinilen çekmeli dolaplar ise hem çok yer kaplayan hem de dekorasyon içinde sıkıntı yaratabilen çözümlerdir. Bu sebep ile hem dekoratif olan hem de ideal bir saklama çözümü olarak yer alan çözümlere ihtiyaç duyulur.

Sandıklı Puflar ve Orta Sehpalar

Hem oturma alanı hem de depolama seçimi olarak yer alan sandıklı puflar oldukça avantajlı olan tercihlerdir. İhtiyacınıza uygun olan ölçülere sahip olan sandıklı puf modelleri arasında sehpa gibi kullanıma uygun olan seçimleri de bulabilirsiniz. Orta sehpa alımınızda ise çekmeceli ya da saklama için yeterli kapalı alanı bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Çekyatlar

Oturma grubu alımınınız da çekyat seçimlerine yer vererek hem yatak hem koltuk hem de saklama alnına sahip olabilmenin de avantajını yaşayabilirsiniz.

Saklama Kutuları

Saklama kutuları farklı renk ve ebatlara sahip olup odanızın bir köşesinde dekorasyona da destek olacak çözümlerdir. Özellikle her an elinizin altında olmasına aruz ettiğiniz eşyalarınızı depolayabileceğiniz saklama kutularını aynı boy iki adet ya da farklı boy seçimleri ile de satın alarak oda içinde konumlandırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir