Kırışıklıklardan Nasıl Kurtulabilirim?

Kadınların en büyük problemlerinden bir tanesi de özellikle de yüz üzerinde oluşan kırışıklıklardır. Yaşlanmanın  gösterdiği en büyük belirtilerden bir tanesi olan  bu kırışıklıklar ne yazık ki kötü bir görüntüye sebep olur.  Erkeklerde de baş gören gösteren bu durum  aslında kişinin kendi çabasıyla önlenebilir. Peki kırışıklıklardan nasıl kurtulabiliriz? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için kırışıklıklara karşı alabileceğiniz bir kaç tavsiye vereceğiz.  Dolayısıyla bu yazımızı mutlaka okuyun,  verdiğimiz bilgileri uygulayın.

genç kalmak
genç kalmak

Kırışıklıklara Hayır!

Siz değerli okuyucularımıza karşılığı bu yazımızda vereceğimiz ilk tavsiye  2 adet yumurta bey bazı bir yemek kaşığı bal  ve iki tane buz küpü  ile oluşturacağınız karışım olacak. Sayılan bütün malzemeleri blenderda karıştırın ve cildinizde yavaş yavaş masajla uygulayın, 15 dakika sonra ılık su ile işlem yaptığınız cildinizi iyice durulayın.  Haftada bir defa bu uygulamayı yapmanız yeterli olacaktır.  Bu işlemi düzenli olarak uygularsanız  kırışıklıkların nasıl gözle görülür derecede azaldığını siz de fark edebilirsiniz.

kırışıklıklar
kırışıklıklar

Kırışıklık için alabileceğiniz bir başka doğal çözüm önerimiz ise yumurta beyazı kürü olacak. Söz konusu bu kür özellikle de gözaltı bölgesindeki kırışıklıkları büyük ölçüde yok eder. Oldukça basit bir işlemdir. Yapmanız gereken tek şey bir adet yumurtanın akını bir kaba almak  ve göz bölgesinin etrafına  kırdığınız yumurtanın akını  düzgün bir şekilde sürmektir. Kuruduktan hemen sonra yüzünüzü ılık suyla durulmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir