IKEA Hazır Ev Projesi ile Ev Eşyaları Konseptinin Çok Ötesine Geçti

İsveçli mobilya devi IKEA, uygun fiyatlı mobilya ve aksesuarlarıyla dünyaca ünlüdür, ancak ilk kez, hepsini koyabileceğiniz bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Ideabox IKEA ortaklığı olan ve ilk kez, Portland Oregon’daki son Ev ve Bahçe Fuarı’nda görücüye çıkan “AKTIV” adlı tasarım, bir dizi hazır ev konseptinin ilk örneği olarak yoğun ilgi görüyor.

İKEA
İKEA

IKEA Paket Ev Özellikleri ve IKEA Ev Fiyatı

Tek yatak odalı, tek banyolu bir ev, tüm dolaplar, dolaplar, tezgâh üstleri ve döşeme ile hazır gelen, sadece 16m uzunluğunda ve 4m genişliğinde, IKEA aktivatör kesinlikle kompakt, fakat çok rahat görünüyor. Prefabrik konut sistemi, alana duyarlı düzenleniyor ve yüksek kaliteli malzemelerle ekonomik, yaratıcı, enerji açısından verimli, modern bir konuta dönüşüyor.
86500$ gibi bir fiyatla piyasaya çıkan IKEA Paket Ev, beklenildiği gibi bir kit. Geniş açık oturma alanı ile çevre dostu İsveç mimarisinden esinlenen paket ev, insanların en fonksiyonel şekilde kullanabileceği donanımlara sahip. Bu evde endüksiyonlu ocak ve konveksiyon fırını da dâhil olmak üzere son teknoloji pişirme aletlerini bulacaksınız.

ev
ev

Derinlemesine bir buzdolabının yanı sıra mutfakta bulaşık makinesi de bulunuyor.
Yatak odası IKEA dolapları şeklinde bol miktarda saklama alanına sahipken, banyoda iki dolaplı makyaj odası ve dört çekmeceli bir dolap bulunuyor. En kötü yanı ise ebeveyn banyosu olarak tasarlanan evde misafir ağırlamanın güç olması, zira banyoya gitmek için yatak odanızdan geçilmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir