Güzelliğinizi Geri Kazanmanın Yolu

Her kadın doğuştan güzeldir. Yaş ilerledikçe bu doğal güzellik yerini kırışıklıklara ve cilt çatlaklarına bırakır. Doğal güzelliğinizi korumak için cilt bakımı yapmalısınız. Ayrıca eğer cilt bakımında geç kalmışsanız kırışıklıklarınızı makyaj ile kapatabilirsiniz. Makyaj sadece kırışıklıkları olan bayanlar yapmamalıdır. Ayrıca yüzünüze canlılık katmak için makyaj yapabilirsiniz. Makyajın en önemli özelliklerinden birisi kadını güzel kılmasıdır.

Kaşlarınız alınmadığı, ruj sürmediğiniz ve sürme çekmediğinizde erkekler tarafından pek ilgi görmezsiniz. Fakat yüzünüze makyaj ile bir canlılık katarsanız çevrenizdeki insanlar tarafından ilgi görebilirsiniz Sadece doğuştan gelen güzellik 20′li yaşlara kadardır. Özellikle kadınlar evlendikten sonra güzelliğini kısa bir sürede kaybediyor.

Fakat iyi bir makyaj ile güzelliğinizi ömür boyu koruyabilirsiniz. Fakat makyaj yaparken abartıya kaçmamak gerekir. Makyajı fazla abartırsanız doğallığınızı kaybedersiniz. Bir diğer dezavantaj ise açıkçası boya küpüne dönebilirsiniz. Boya küpüne döndüğünüz takdirde yüzünüz iğrenç bir hal alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir