Sirkeli Su İçerek Zayıflamanın Altın Kuralları

Dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturulduğu zaman daha kalıcı kilo verirsiniz. Çoğu zaman diyet yaparken metabolizmanın çalışmadığı olur. Bu durumda metabolizma hızlandıran besin ve içeceklere ihtiyaç duyulur. Şok diyetler yerine diyet listenize zararsız dokunuşları ekleyebilirsiniz. Su içmeyi artırabilir, ekmeği kısabilir ya da süt ve yoğurda ağırlık verebilirsiniz.

Sirkeli Su ile Nasıl Zayıflanır?

Midenizde rahatsızlık yoksa sirkeli su içerek metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Belirli aralıklarla yapmalı ve ara vermelisiniz. İçeceğiniz meyve sularının içine katarak da sirke tüketebilirsiniz. Sirkeyi kesinlikle sade içmeyin. Sirkenin mutlaka organik olmasına dikkat edin. Sirkeniz ev yapımı değilse güvenilir markaların organik elma sirkelerinden kullanın.

Sirkeli karışımlar ile zayıflamanız mümkün. Günde üç kere bir su bardağı ılık su içine bir çay kaşığı bal ve bir çorba kaşığı elma sirkesi katın. Bu karışımı yemeklerden yarım saat önce için. Sirkeli su içerken özellikle su tüketimini de artırırsanız, daha hızlı ve kalıcı kilo verirsiniz. içtiğiniz suların ılık olmasına özen göstermelisiniz.

Mideniz hassas ise günde üç kez içmek yerine akşam yemeğinden önce tüketin. On beş gün uygulayıp ara verin. Elma sirkesi içerken şok diyet yapmamaya çalışın. Sağlıklı bir menüden oluşan diyet listenize sirkeli su karışımını ilave etmelisiniz. Sirkeli su karışımını ayda bir kez yapabilir ve düzenli uygularsanız sonuçlarını hemen alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir