Muğla Fethiye Nerede Kalınır?

Muğla Fethiye nerede kalınır sorgusu birçok tatil planlayan kişi için önem arz etmektedir. Bütün kışın ve iş stresinin yorgunluğunu atmak isteyen kişiler, Fethiye’de yapacakları tatil konusunda her ayrıntıyı mükemmel olması ve sorun ile karşılaşılmaması açısından düşünmekteler. Bu neden ile Muğla Fethiye nerede kalınır sorusu meydana gelmektedir.

Muğla Fethiye Konaklanabilecek Bölgeler

Konaklama, bir tatil için en önemli konulardan biri olarak söylenebilir. Muğla Fethiye’de konaklanabilecek bölgeler oldukça fazladır. Bunlar; Fethiye şehir merkezi, Çalış bölgesi, Ölüdeniz, Kelebek Vadisi ve Kabak Koyu olarak sıralanabilir. Peki, Muğla Fethiye’de hangi otellerde konaklanabilir?

Muğla Fethiye Konaklanabilecek Oteller

Öncelik ile Fethiye şehir merkezi konaklanabilecek oteller söylenebilir. Bunlar; Hotel Eroğlu, Yeniçeri City Hotel, Orka Boutique Hotel ve Alesta Yacht Hotel şeklinde sıralanabilir. Bu otellerden en uygun fiyatlı olanı Hotel Eroğlu, en lüks olanı ise Alesta Yacht Hotel olarak söylenebilir.

Muğla Fethiye nerede kalınır sorgusunun bir parçası olarak bir diğer otellerin bulunduğu güzel bölge ise Çalış bölgesidir. Bu bölgede bulunan oteller ise şu şekilde sıralanabilir: Rebin Beach Hotel, Ece Boutique Hotel, Bahar Hotels, Harman Hotel ve Körfez Garden Apartments. Bu otellerden Çalış Plajına en yakın olan otel ise Bahar Hotels’dir.

Ölüdeniz bölgesinde bulunan oteller ise; Tonoz Beach Hotel, Montebello Resort Hotel, Suncity Hotel Beach Club ve Orka Sunlife Resort Hotel şeklinde sıralanabilir. Bu oteller arasında Suncity Hotel Beach Club Ölüdeniz plajına yalnızca beş dakika uzaklıkta olması ile bilinir.

Kelebekler Vadisinde bulunan oteller ise; Montenegro Motel, Faralya Misafir Evi ve Pure Life Organic Villa olarak sıralanabilir. Ayrıca bu bölgede Kelebekler Vadisi kamp alanı da bulunmaktadır. Ancak Kelebekler Vadisine ulaşımın tekne ile sağlandığı ve dilediğiniz zaman şehre gidemeyeceğinizi göz önünde bulundurarak tercih yapmanızda fayda bulunmaktadır.

Son olarak Kabak bölgesinde bulunan oteller ise şu şekildedir: Sea Valley Bungalows, Tree Houses, Kabak Avalon Bungalows ve Lissiya Hotel. Ayrıca bu bölgede de kamp alanları bulunmaktadır. Muğla Fethiye nerede kalınır sorgusunun cevabı niteliği taşıyan oteller ve yerler bu şekilde sıralanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir