Genişletilmiş Sac Hakkında Merak Edilenler

Genişletilmiş sac, sağlam bir yapıya sahip yüksek mukavemetli ve hafif bir yapı malzemesidir. Çeşitli genişletilmiş sac kalınlıklarına uygulanabilirliği birçok alanda kullanılabilirlik sağlar. Piyasada ayrıca köpüklü metal, gerilmiş metal veya elmas delikli bir tabaka olarak da bilinir. Sac kalınlığı ve ızgara çeşitliliği nedeniyle birçok alanda kullanımı kolaydır.

Sıvı, hava ve ışık iletimi nedeniyle de tercih edilir. Bu ürün yüksek mukavemetli malzemelerden yapılmıştır ve birçok alanda kullanılabilir. Genişletilmiş veya gerilmiş metal olarak da bilinen genişletilmiş bir levha ürünü, birçok karmaşık göz açıklığına sahiptir.

Uzatılmış Sac Fiyatları

Genişletilmiş Levha ürününü harika ve özel yapan en önemli faktörlerden biri; sıvı, ışık ve nefes alabilirlik. İnşaat endüstrisinin vazgeçilmez ürünlerinden bazıları olan birçok üretim alanı için uygundur. Hafifliği ve dayanıklılığı nedeniyle, bu ürün inşaat süreçleriyle ilgilenenlerin rahatlığını sağlar, yapı malzemelerinin en önemli malzemesidir.

Genişletilmiş Sac nedir?

Bu, genişleme yöntemiyle işlenen bir metal ürünün delikli bir yapısına dönüşen bir tür metal levhadır. Bu genişletme yöntemi kesinlikle bir çeşit montaj veya kaynak işlemi değildir. En önemli özelliklerinden biri, kaynak veya montaj işlemi ile hiçbir şekilde birleşmemesi ve tek parçadan oluşan metalden yapılmasıdır.

Ürünü yapmak için kullanılan ham maddeler genellikle paslanmaz çelik, DCT ve alüminyumdur. Ancak bu, diğer birçok malzemeden yapılabilen bir üründür. Bununla birlikte, malzemesi paslanmaz çelik ve alüminyum malzemelerden üretilen bu ürün, diğer malzemelerden yapılmış sac uzatma ürünlerinden çok daha dayanıklıdır.

Genişletilmiş Sac Eklentileri için Ürün Avantajları:

Sıcak haddelenmiş sac malzemenin genişlemesinden sonra adlandırılan bu genişletilmiş sac, ürünün hedefleri ve avantajları ile bitmez. M2 gibi bir desene sahip bir tabakanın ağırlığı kullanım için uygun olmadığında, genişletilmiş tabakadan gelen ürün devreye girer.

Hafif yapısı ve pratik kullanımı ile dikkat çeken genişletilmiş sac ürünü, özellikle gemi yapımı, tavan kaplamaları, yürüyüş yolları, merdivenler, birçok bina bölmesi, dolap kapıları, kablo ve kablo cihazlarında, askeri kapılarda dikkate alınabilecek birçok alanda kullanılmaktadır. kamyonlar için kutuları vb. bu bir ürün sayfalar arasında uzatılmış boşluk

Genişletilmiş Sac Ürünü Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Uzatılmış metal veya elmas şekilli sac olarak da bilinen genişletilmiş bir levha ürününün kullanıldığı alanlar aşağıdaki gibi sıralanabilir; merdivenler için yaya platformları ve basamakları, otomotiv ve gemi inşa endüstrileri, araba eskrim, kamyonlar, güvenlik arabaları, her türlü havalandırma ve filtreler, büyük veya küçük, tüm bahçe çitleri, kütük kaplamaları, kütükler, reklam tabelaları, alçı duvarların altında, asansör odalarında, raflarda ve dolaplarda kullanılabilir.

Bu, birçok sektörde kullanılan ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan metal malzemeden yapılmış en pratik ve kullanışlı üründür. Genişletilmiş sac modelleri Sac ağırlığı hesaplama bunu yapmak için, web sitemizde sayfanın ağırlığını hesaplamak çok basittir. Sac yüksekliğinin genişliğini yazarak kaç kilogram sacın olacağını kolayca hesaplayabilirsiniz.

Genişletilmiş Sac Üretimi

Ceylanlar Metal Firması, sac uzatma ürünlerini en kaliteli malzemelerden üreten ve profesyonel işçilikle üreten bir firmadır. Ceylanlar Metal, birçok sektör için büyük önem taşıyan sacdan bir ürün almaya karar veren kişilere veya şirketlere tavsiye edilebilir. Ceylanlar Metal, deneyimli, dinamik, yetkin ve profesyonel yöneticiler ve çalışanlar yardımıyla sac ve benzeri ürünler üreten bir şirkettir.

Kaliteli ürünleri ve internet üzerinden iş kalitesi hakkında birçok bilgi paylaşan Ceylanlar Metal, müşterilerini tam olarak bilgilendiriyor. En kaliteli malzemelerden sac ürünler üretmesine rağmen, müşterilerine uygun bir fiyata sunuyor. Bu kaliteli ürünlerden ve profesyonel işçilikten yararlanmak isteyenler, Ceylanlar Metal’e ait https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-mesh sitesini ziyaret edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir