Dekorasyon için Mumluk Yapımı

Dekorasyon uygulamaları içinde farklı seçimlere yer açarak son derece şık ve oldukça hoş olan alanlara yer açabilirsiniz. Bu seçimler için piyasada yer alan aksesuar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Son derece şık olan aksesuar seçimleri kimi zaman son derece pahalı olarak karşımıza çıkar.

eklektik stil

Dekorasyon uygulaması içinde şık seçimlere yer vermek ve oldukça hoş bir detaya sahip olmak için mumluk yapımlarını tercih edebilirsiniz. Evde yapabileceğiniz bu ürünler son derece kolay uygulama tekniklerine sahip olup aynı zamana son derece ekonomik seçimlerdir. Bunun yanı sıra strese karşı da evde yapılacak olan dekorasyonlar son derece faydalı bir tercih sunacaktır.

Mumluk Yapım Hazırlığı

Mumluk yapımları için farklı onlarca uygulama çeşidi yer alıyor. Kavanoz ya da bardaklar ile yapılan mumlukların yanı sıra silindir mumların süslenmesi ile de sunulan birçok farklı mumluk tasarımına yer açabilirsiniz.

Evinizde bulunan cam kavanoz ya da kullanmadığınız bardakları şık mumluk olarak hazırlamak için boyama, dantel kaplama, taşlar ile süsleme gibi seçimlere yer açabilirsiniz. Aynı zamanda jüt ipleri ile aslık yapılarak bahçenizde ya da balkonunuzda da mumluk olarak bu tercihe yer vermeniz mümkün olur.

Silindir mumların süslenmesinde taşlar, jüt ipler, deniz kabuğu gibi farklı seçimlerden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek renk olan mumlarınızın özle boyalar ile de değişik desenlerde boyayarak da aksesuar uygulamasını hayata geçirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir