Bacak Estetiği Yaptıranların Yorumları

Ülkemiz dünya estetik merkezleri açısından en iyi merkezlere sahip bir kaç ülkeden biridir. Estetik doktorlarımız dünya kongrelerinde her yıl yeni buluşlarını açıklarlar ve bu başarılı keşifler kısa süre içinde tüm dünyada yapılan estetik ameliyatlar arasında kendine yer bulur.

Yurtdışından bir çok insan estetik operasyon için ülkemize gelmekte. Bunda ülkemizdeki uzman estetikçilerimiz kadar uygun operasyon fiyatlarının da etkisi büyüktür.

Ülkemizde bacak estetiği konusundaki toplam başarı internette de kendine yer bulmakta. Her ülkede bacak estetiği yaptıranların toplanıp kurdukları internet forum siteleri mevcuttur.

Bu siteler incelendiğinde bacak estetiği yaptıranların yorumları açısından en pozitif yorumların ülkemiz doktorları ve hastaneleri hakkında yapıldığı görülebilir.

Bunda bir çok ünlü estetik uzmanımızın da muayenehanelerini Türkiye’de açmasının rolü büyüktür. Bacak estetiği operasyonu 1 saat ile 4 saat arası sürebilir.

Bunda bacaktaki sorunun büyüklüğü pay oynar. Taburcu süresi genellikle 4 gün ile 1 hafta arasıdır. Hasta taburcu sonrası bir süre spor ve egzersiz yapamaz. Tam iyileşme çoğunlukla 3 ayı geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir